04.jpg

Je výstavba sídla o cihlách nebo výborné komunikaci? ….. Ne, to není správně položená otázka. Lepší by bylo se ptát „Jsou na stavbě důležitější cihly nebo správná komunikace?“ …. Ani to se mi nelíbí, takže jinak. Obejde se stavba bez cihel a komunikace zúčastněných stran? Na tuto otázku už není těžké odpovědět.

Pokračovat ve čtení

FreeVector-Map-Of-Europe.jpg

Vážení zákazníci,

letos v září to bude deset let, co vznikl název J.A.CLEAN a já bych u této příležitosti rád rozebral naší vizi. Dnes je velmi moderní používat tento termín, stejně jako další vznešená slova, ale někdy se ztrácí sama podstata a význam.

 

Pokračovat ve čtení

Generace.png

Přátelé,

začalo to přečtením tohoto citátu. „Naše mládež miluje přepych. Nemá správné chování. Neuznává autority a nemá úctu před stářím. Děti odmlouvají rodičům, srkají při jídle a tyranizují své učitele.“

Citát je celkem zajímavý, ale zaujal mě autor respektive doba, kdy byl pronesen. Sókrates -470-399 př.n.l.. Od té doby už světlo světa spatřilo dalších zhruba 100 generací.

Pokračovat ve čtení

dieselgateVážení zákazníci,
také jste si donedávna mysleli, že pokud máte vozidlo splňující EURO 6, přispíváte k čistšímu životnímu prostředí?............ Že ne? Tak v tom případě jsme na tom úplně stejně.

Pokračovat ve čtení

Jiří Janouš - JA Clean

Vážení zákazníci,

nedávno jsme s manželkou navštívili vynikající představení Jaroslava Duška „Čtyři dohody“. Jedna z dohod naprosto skvělým a vtipným způsobem komentuje, jak naší komunikaci ovlivňují domněnky.

Pokračovat ve čtení