• Úvodní stránka

Newsletter – 10.2017

Vážení zákazníci,

máme za sebou nejúspěšnější období v historii společnosti.

V posledních měsících jsme provedli mnoho náročných realizací, ať už podlahové značení nebo revitalizace průmyslových podlah.

Říká se, že všechno je o lidech a já bych tuto větu podepsal a k tomu i podtrhl. Provoznímu řediteli panu Kochovi se podařilo vybudovat stabilní a zkušený tým zaměstnanců, kteří jsou odborníci a své práce více než rozumí.

Můžete mít skvělé webové stránky, nádhernou brožuru, vynikající obchodní tým, ale bez finální kvalitní realizace Vám je všechno zmíněné k ničemu. Zákazník si nakonec obrázek o společnosti stejně vytváří až v průběhu realizace a ocení, když vidí, že jedná s odborníky a ve výsledku dostává vysokou kvalitu.

Když byste se zeptali členů našeho týmu na jejich práci, určitě by Vám neřekli „děláme značení“….. Ne, my jednak naplňujeme naší vizi „Vizí naší společnosti je vytvářet bezpečnější pracoviště pro všechny lidi v průmyslových provozech“.

A zadruhé pomáháme řešit zákazníkům jejich potřeby respektive je zbavujeme části starostí.

Protože naše „vize 2023“ je smělá, přivítáme začátkem roku 2018 do našeho týmu nového obchodního ředitele, který bude zodpovědný za celý obchodní tým a péči o Vás, naše zákazníky.

Říká se, že lidé si nekupují Váš výrobek, ale Váš příběh – věříme, že náš příběh pro Vás bude nadále zajímavý a inspirativní.

Těšíme se na setkávání ve Vašich provozech.

Jiří Janouš
majitel společnosti

Stavíme nové sídlo JA Clean